YAMAN MEDIA

İşini keyifle yapan profesyonel ekibimizle çözüm üretiyoruz...
10 yılı aşkın süredir içinde bulunduğumuz web teknolojileri alanında projeler ve çözümler üretiyoruz. Kendimizi proje firması olarak tanımlıyoruz. Yaptığımız her işin bizim için önemini bilerek, geliştirmelerimizi yapıyoruz. Tüm projeleriniz için yaratıcı fikirler üretiyoruz. Özellikle web yazılımları alanında işlerinizi kolaylaştıracak çözümlerimizle zamandan tasarruf ederek profesyonel çözümlerimizle işinizi bir adım öteye taşımanıza yardımcı oluyoruz.

  • Verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
portfolio 1

FİKİR

Çalışmalarımızda temel basamak olarak fikir üretimini kullanıyoruz. Bu aşamada yaratıcı ve farklı fikirlerimizle projenizi tasarlıyoruz. 

portfolio 1

PLANLAMA

Ürettiğimiz fikirleri projeniz için en uygun şekilde planlıyoruz ve sizlere sunuyoruz. Bu aşama sizinle yoğun olarak iletişim halinde olduğumuz aşamadır. 

portfolio 1

GELİŞTİRME

Planlamamızın ardından proje geliştirme süreci başlamaktadır. Projenin her aşaması sizleri sürece dahil ederek geliştirmeler yapılmaktadır. 

portfolio 1

DESTEK

Projenizin tamamlanmasının ardından verdiğimiz hizmet sonrası destek aşamasında tüm sorunlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz. 

MÜŞTERİLERİMİZDEN DİNLEYİN

Yaman Media ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Ürettikleri çözümler ile şirketimiz rakiplerden fark edilir düzeyde ayrılmaya başladı. Kurumsal kimlik çalışmamız ve web sitemiz ile tüm müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Mesut Can

Cankap Otomotiv, Yönetim Kurulu Başkanı
Hazırlamış olduğunuz e-ticaret alt yapısıyla birlikte mevcut web sitemiz eskisinden çok daha hızlı, çok daha kaliteli. Bunun sonucu olarak ürün satışlarımız ve pozitif müşteri dönüşleri oldukça arttı. Teşekkürler.

Cihan Güldalı

Eceyizci.com, Kurucu