WEB TASARIM

Kurumsal web tasarım çözümlerimiz mobil cihazlar dahil tüm bilgisayarlarda %100 uyumlu arayüz tasarımlarıyla hazırlanmaktadır. Kolay yönetilebilir yönetim paneline sahip alt yapımız ile internete bağlı her cihazdan sitenizi yönetebilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ

WEB YAZILIM

Şirketiniz için işlerinizi kolaylaştıracak otomasyon çözümlerimizle tanışın. Tüm şirketinizi yüksek güvenlikli veri merkezimizde bulunan yazılımlarımız üzerinden yöneterek işlerinizde verimliliği arttırın. Zamandan tasarruf edin.

REFERANSLARIMIZ

E-TİCARET

Ürünlerinizi en kolay satma yöntemi olan e-ticaret sistemlerimizle tanışın. Tüm banka alt yapıları ve alternatif ödeme alt yapılarıyla uyumlu, özgün arayüz tasarımlarıyla hazırlanmış, kolay yönetilebilir yönetim paneline sahip e-ticaret sistemlerimiz işlerinize karlılık ve verimlilik kazandıracak.

REFERANSLARIMIZ

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Web sitenizin bilinirliliğini arttırmak ve mevcut müşteri potansiyelinize en hızlı ulaşma yöntemi olan arama motorları için gelişmiş bir optimizasyon çözümü sunuyoruz. Sunduğumuz çözümlerle web sitenizin ve mevcut müşteri potansiyelinizin yükselmesini sağlıyoruz.

REFERANSLARIMIZ

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Marka bilinirliği ve marka değeri anlamında günümüzün en etkili yöntemlerinden biri kabul edilen sosyal medya araçları yönetiminizi bize bırakın, bu alanda uzman personelimiz markanız için değer yaratıp, marka bilinirliğine katkıda bulunsun.

REFERANSLARIMIZ

KURUMSAL KİMLİK

Markanızın yenilenmesi ve değer katılması noktasında, tüm kurumsal kimlik çalışmalarınızı hazırlıyoruz. Çalışmalarımızda logo, antetli kağıt, kartvizit, broşür, reklam bannerları vb. tüm ihtiyaçlarınız için çözüm üretiyoruz.

REFERANSLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALAR

Günümüzün popüler iletişim araçları olan mobil cihazlar için geliştirdiğimiz profesyonel yazılımlarımızla işinize güç katın. Mobil platformlarda gecikmeden yerinizi alarak yeni müşteriler kazanın, mevcut müşterilerinize destek sağlayın.

REFERANSLARIMIZ